سوله دست دوم قیمت و شرایط فروش و زمان تحویل- شهرک صنعتی - flipkarts.ir - فلیپ کارت | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

سوله دست دوم قیمت و شرایط فروش و زمان تحویل- شهرک صنعتی - flipkarts.ir - فلیپ کارت به نقل از (flipkarts.ir - فلیپ کارت)

سوله دست دوم قیمت و شرایط فروش و زمان تحویل- شهرک صنعتی - flipkarts.ir - فلیپ کارت به نقل از (flipkarts.ir - فلیپ کارت).


سوله دست دوم قیمت و شرایط فروش و زمان تحویل- شهرک صنعتی - flipkarts.ir - فلیپ کارت ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،کد تخفیف

ویدئو آموزشی درباره: سوله دست دوم قیمت و شرایط فروش و زمان تحویل- شهرک صنعتی - flipkarts.ir - فلیپ کارت

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( سوله دست دوم قیمت و شرایط فروش و زمان تحویل- شهرک صنعتی - flipkarts.ir - فلیپ کارت )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; سوله دست دوم قیمت و شرایط فروش و زمان تحویل- شهرک صنعتی - flipkarts.ir - فلیپ کارت مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; سوله دست دوم قیمت و شرایط فروش و زمان تحویل- شهرک صنعتی - flipkarts.ir - فلیپ کارت

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

سوله کارکرده دهانه شانزده طول سی و شش متر و ارتفاع شش متر ، هر متر مربع پانصد هزار تومان با احتساب سایبانها . اگر این سازه قابلیت نصب جرثقیل پنج تنی را داشته .


سوله دست دوم از مهم ترین سازه ی صنعتی برای راه اندازی کسب و کار محسوب می شود .

جهت تماس با کارشناس فروش مجموعه با شماره 09122567260 تماس بگیرید ویا بر روی این لینک کلیک کنید .

همه ما به دنبال راه اندازی یک کسب و کار با حداقل هزینه و حداکثر کارایی هستیم ، به دنبال صرفه جویی در وقت و هزینه هستیم و از طرفی با توجه به اینکه قیمت آهن دچار نوسان قیمت لحظه ای شده و ساخت یک سوله شامل هزینه زیادی می باشد . هزینه ای مانند ساخت سوله ، فونداسیون ، سقف و دیوار کشی و بسیاری هزینه جانبی . از این رو ما به شما سوله دست دوم را پیشنهاد می کنیم . این نوع سوله های دست دوم حدود سی تا چهل درصد هزینه خرید سوله را کاهش می دهند . با این رقم صرفه جویی می توان بخشی از هزینه پوشش سقف و یا کل هزینه اجرای فونداسیون را پرداخت کرد .

 

 

 

مشاوره خرید سوله درساوه-شهرصنعتی کاوه - شهر صنعتی احمد اباد - شهر صنعتی زاویه - شهر صنعتی مامونیه - شهر صنعتی پرند - تهران و کرج  

 

 

09122567260


سوله ها که محکم ترین نوع سازه فلزی به شمار می آیند در انبار دپو شده و در موقع فروش تمام قطعات آن بعد از اصلاح و رنگ آمیزی و به صورت کاملا آماده و با تمام متعلقات به مشتری تحویل داده می شوند ، امروزه استفاده از سوله دست دوم به دلیل مزایای بی نظیری همچون هزینه کم و اجراء سریع بودن به طور چشمگیری در سراسر ایران رواج پیدا کرده است .
سوله دست دوم با استحکام بالا و قابلیت نصب جرثقیلسوله دست دوم
قیمت سوله دست دوم :

قیمت فروش سوله دست دوم به ابعاد سوله و همچنین افزایش یا کاهش قیمت آهن بستگی دارند.

همچنین معیار محاسبه قیمت بر حسب متر مربع با احتساب سایبانهاست .

برای مثال

سوله کارکرده دهانه شانزده طول سی و شش متر و ارتفاع شش متر ، هر متر مربع پانصد هزار تومان با احتساب سایبانها .

اگر این سازه قابلیت نصب جرثقیل پنج تنی را داشته باشد ، قیمت آن هر متر مربع ششصد هزار تومان می شود .

البته این قیمتها بستگی به قیمت روز آهن هم دارد .
زمان تحویل سوله دست دوم :

زمان تحویل با توجه به ترافیک کاری مجموعه متفاوت است.

همچنین متراژ دقیق سوله در زمان تحویل سوله دست دوم تاثیر گزار هست.

اما معمولا بیست روز پس از عقد قرارداد و پرداخت مبلغ پیش پرداخت سازه تحویل مشتری میشود .

 

 

 

مشاوره خرید سوله درساوه-شهرصنعتی کاوه - شهر صنعتی احمد اباد - شهر صنعتی زاویه - شهر صنعتی مامونیه - شهر صنعتی پرند - تهران و کرج  

 

 

09122567260


در صفحه ای دیگر به طور مفصل به این موضوع خواهیم پرداخت .
شرایط فروش :

شرایط فروش سوله دست دوم :

    اول- پنجاه درصد حین عقد قرارداد.

    دوم – مابقی مبلغ قرارداد پس از رویت و بارگیری سوله در کارگاه مجموعه آسیا سوله به صورت نقدی پرداخت می گردد.

سوله دسته دوم کیلوییآماده ارسال
آشنایی با انواع مختلف سوله دست دوم

سوله ی دست دوم با شکل و اندازه مختلف و دهانه گوناگون در بازار موجود و قابل عرضه میباشند. از اینرو با انواع مختلف سوله به طور مختصر آشنا خواهیم شد.

سوله زوجی :

این نوع سوله  به دلیل داشتن ستون مشترک قابل اجراست .این نوع سوله ها برای کسانی که می خواهند سوله دست دوم سبک با دهانه بزرگ بزنند بسیاار توصیه میشود.

معمولا برای سازه هایی با دهانه بالاتر از بیست متر استفاده می شود.

سوله تکی:

این نوع سوله ها  بر خلاف سوله زوجی فاقد ستون مشترک هستند .
انواع مختلف سوله دست دوم در آسیا سوله

سوله دارای طبقات :

این نوع سوله ها بستگی به نیاز مشتری جهت مصارف انبار، اداری ، کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرند.

لازم به ذکر است که در بیشتر مواقع این نوع سوله دارای یک طبقه بوده اما می تواند تعداد طبقات بیشتری را نیز داشته باشد.

سوله دارای جر ثقیل سقفی :

این نوع سازه برای کارگاه صنعتی که نیاز به جا به جایی وسایل سنگین میباشد استفاده میشود.

 

 

 

مشاوره خرید سوله درساوه-شهرصنعتی کاوه - شهر صنعتی احمد اباد - شهر صنعتی زاویه - شهر صنعتی مامونیه - شهر صنعتی پرند - تهران و کرج  

 

 

09122567260


سوله زوجی با چند ستون مشترک :

این نوع سوله ها به دلیل داشتن چند ستون مشترک برای کاربری مختلف به راحتی قابل اجرا است .

بهتر است بدانید که سوله کارکرده از لحاظ دهانه نیز دارای تقسیم بندی مختلفی میباشند که عبارتند از :

سوله تک دهانه  ، سوله هلالی ، سوله دو قلو ، سوله چند قلو .

خرید سوله دست دوم | سوله دست دوم چند قلوسوله دست دوم چند قلو
آشنایی با مزایا و قابلیت ها

امروزه بسیاری از افراد به دلیل اینکه سوله دست دوم دارای مزایای و قابلیت بسیار زیادی بوده راغب هستند از این سازه کارکرده و دست دوم به جای سوله های نو استفاده کنند.

از اینرو با برخی از این ویژگی ها و قابلیت های آن آشنا خواهیم شد.

قیمت مناسب :

استفاده از سوله های نو با توجه به اینکه هزینه آهن نو و اجرت ساخت سوله بسیار بالاست برای بسیاری از مشاغل از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست. این در حالی است که فروش سوله دست دوم یا کارکرده به دلیل نداشتن اجرت ساخت ، هزینه پایین جهت نگهداری و همچنین قیمت پایین تر نسبت به  سوله های نو برای کاربران بسیار مقرون به صرفه است.

قیمت سوله دست دوم از ۶۰ میلیون تومان شروع میشود .

آماده بودن :

یکی دیگر از مزایای سوله دست دوم نسبت به سوله های کارنکره تحویل سریع بودن آن هاست.

استفاده از این نوع سوله ها به نوعی باعث صرفه جویی در زمان کاربران خواهد شد.

 

 

 

مشاوره خرید سوله درساوه-شهرصنعتی کاوه - شهر صنعتی احمد اباد - شهر صنعتی زاویه - شهر صنعتی مامونیه - شهر صنعتی پرند - تهران و کرج  

 

 

09122567260


قابلیت جابجایی :

یکی از مزایای مهم و قابل توجه سوله های دست دوم این است که به راحتی قابل جابجایی، حمل و نصب مجدد هستند.

(البته این مزیت همه ی سوله های پیچ و مهره ای میباشد )
استحکام و ایمنی بالای سوله کارکرده :

بهتر است بدانید که سوله دست دوم از نظر استحکام و ایمنی در مقابل عوامل محیطی مخرب همچون زلزله ، برف ، باد و … هیچ تفاوتی با سوله نو ندارد .
آشنایی با اجزای اصلی در سوله سازی

بهتر است بدانید سوله ها از دو قسمت قاب و  بابندها تشکیل شده اند. قاب فلزی خود شامل ستون، پرلین یا، میل مهار یا سگراد، بولت، رفتر والپست و بعضا تیر کرین . همچنین اسکلت از اجزاء مختلفی همچون تیر، سقفی و دور تا دور، کف ستون، تیر، قوطی و آب چکان تکیه گاه جرثقیل یا براکت مراحل اجرای پروژه تشکیل شده اند . لازم به ذکر است که این اجزا اصلی شامل دو بخش مهار عرضی و طولی می باشند، که بادبند سقفی یک بخش از مهار عرضی محسوب میشود .
موارد استفاده

استفاده از سوله کارکرده در موارد خاصی بسیار پرکاربرد و قابل استفاده می باشد. برای مثال خرید سوله کارکرده در مواقعی که مدت زمان استفاده از سوله کم باشد و یا اینکه امکان تغییر مکان خط تولیدی در چند سال آینده  برای کاربران وجود داشته باشد و  کاربران نمی خواهند هزینه ی بالایی را جهت ساخت سوله پرداخت کنند و همچنین میخواهند فضایی را سریع پوشش سقف دهند ، بهترین گزینه محسوب می شود .
آشنایی با نکات مهم جهت خرید

با توجه به اینکه این نوع سوله ها قبلا مورد استفاده قرار گرفته اند باید با یکسری نکات مهم و ایده آل آشنا بود تا بتوان بهترین نتیجه ممکن را از خرید خود به دست آورد.

از اینرو توجه به نکات زیر در هنگام خرید کمک بسیار زیادی را به متقاضیان خواهد کرد.

کیفیت سوله کار کرده:

از دیگر نکاتی که باید در هنگام خرید سوله کارکرده کانون توجه کاربران و متقاضیان قرار

گیرد بررسی کیفیت سوله ها می باشد.

بنابراین یکی از روش تشخیص با کیفیت عالی بودن سوله ها بررسی میزان سلامت سوله

یا پوسیدگی قطعات آن است .

 

 

 

مشاوره خرید سوله درساوه-شهرصنعتی کاوه - شهر صنعتی احمد اباد - شهر صنعتی زاویه - شهر صنعتی مامونیه - شهر صنعتی پرند - تهران و کرج  

 

 

09122567260


اتصالات :

توجه به اتصالات و سوراخ کاری فلنچ از دیگر مواردی است که در هنگام خرید سوله دست دوم باید مد نظر قرار گیرد. زیرا اگر پیچ و مهره های سوله زنگ خورده باشند به هیچ وجه قابل استفاده نخواهند بود و باید با پیچ‌ و مهره فابریک تعویض شوند .
کاربردهای سوله دمونتاژ شده

همانطور که می دانید امروزه استفاده از سوله کارکرده به طور قابل توجهی در بین افراد گسترش و رواج پیدا کرده است.

این نوع سوله کارکرده دارای استفاده مختلف و متنوعی بوده.  از اینرو با برخی کاربردهای آن آشنا خواهیم شد. یکی از کاربردهای سوله های دست دوم استفاده از آن جهت ساخت سردخانه میباشد. با توجه به اینکه در کشورمان تعداد بی شماری سردخانه احداث شده از اینرو استفاده از سوله دست دوم از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. بنابراین باید با توجه به ابعاد مورد نیاز سردخانه که توسط مهندسین کشاورزی و کارشناسان برآورد شده اند اقدام به انتخاب و خرید سوله کارکرده نمود. همچنین باید به نوع سوله دقت و توجه خاصی را داشته باشید و سعی کنید از  سوله ایی  استفاده کنید که از وزن کمی برخوردار باشد.
از دیگر کاربرد مهم سوله دست دوم

از دیگر کاربردهای مهم و قابل توجه آن استفاده از آن برای  ساخت ورزشگاه ها است. برای تامین فضای مورد نیاز ورزشگاه ها از سوله ای مقاوم بدون ستون استفاده می شود. همچنین از سوله کارکرده برای نگهداری از دام ها، انواع ماشین آلات کشاورزی و دامداری و محصولات کشاورزی استفاده خواهد شد. لازم به ذکر است که این سوله ها که جهت این مصارف مورد استفاده کاربران قرار می گیرند باید از انواعی که دارای شیب جلو به عقب سقف برای نور گیر شدن محوطه  می باشد انتخاب و خریداری شود.

از دیگر کاربردهای سوله های دست دوم :

استفاده از آن در طراحی و ساخت سوله های تجاری است. در واقع این نوع سوله ها با ظرافت خاص و طراحی بسیار زیبا برای ساختن مکان هایی همچون مرکز خرید، محیط ادارات، انواع نمایشگاه ها، بیمارستان ها و … مورد استفاده کاربران و متقاضیان قرار می گیرند.

 مجموعه آسیا سوله به همراه تمامی سوله ها پیچ و مهره جدید با گرید ۸.۸ تقدیم مشتری می نماید .
فروش سوله دست دوم

یکی از پارامترهای مهم در تعیین قیمت سوله نوع سوله می‌باشد.

سوله‌ها  براساس طراحی و ساخت دارای انواع مختلف سوله جرثقیل خور، سوله بدون جرثقیل و سوله دارای طبقه می‌باشند.

در فروش سوله دست دوم فروشنده باید قطعات سوله را از انبار خارج کند . در صورتی که به تعمیر نیاز داشته باشند آنها را با دقت تعمیر نمایید. همچنین باید فروشنده معتبر و مجاز باشد تا مشتری با خیالی راحت اقدام به خرید سوله نماید.

نتیجه گیری :

سوله دست دوم به دلیل داشتن قیمت مناسب، برای ساخت انواع سوله  صنعتی و غیرصنعتی مناسب و قابل استفاده می باشد.

سوله های استاندارد بهترین گزینه برای خرید به شمار می‌آیند.از اینرو نباید سوله‌های سنگین را برای استفاده انتخاب نمایید.

سوله دست دوم با رنگ و متعلقات نو. قیمت سوله دست دوم نسبت به نو حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد مناسب تر است و مقاومت آن با فابریک برابر است.

 

 

 

 

مشاوره خرید سوله درساوه-شهرصنعتی کاوه - شهر صنعتی احمد اباد - شهر صنعتی زاویه - شهر صنعتی مامونیه - شهر صنعتی پرند - تهران و کرج  

 

 

09122567260

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد سوله دست دوم قیمت و شرایط فروش و زمان تحویل- شهرک صنعتی - flipkarts.ir - فلیپ کارت با کد تخفبف (hash-669c6dc6b3b40) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .